Wirtualny Zjazd SP OTC 2020

Regulamin Dyplomu

 Klub Seniorów PZK zaprasza do udziału w corocznym Zjeździe Klubu , który ze względu na pandemię zostanie zorganizowany wirtualnie na falach eteru. Do udziału w Zjeździe zapraszamy wszystkich licencjonowanych nadawców z kraju i zagranicy.

Aby wziąć udział w Zjeździe i zdobyć pamiątkowy dyplom należy spotkać się przynajmniej z pięcioma  old timerami, członkami OTC, nawiązując  z nimi  QSO na dowolnym paśmie dowolną emisją  w dniach 21 – 23 sierpnia 2020 z wyłączeniem spotkania Klubu w dniu 23 sierpnia godz 5 00 UTC  na QRG 3695 kHz. Stacje członków OTC podają obok raportu swój nr członkowski.

 Podczas  Wirtualnego Zjazdu czynna będzie stacja Klubowa SP0OTC. Łączność z tą stacją  nie  jest obowiązkowa ale jest zaliczana  do Dyplomu.

Człnkowie SPOTC będą podawali na SSB/FM/DV: "Wywołanie w wirtualnym zjeździe SPOTC", na CW i DIGI Mode (wszystkie emisje): "CQ SPOTC".

Logi zawierające datę i godzinę (UTC) QSO,  znak stacji, częstotliwosć, emisjęoraz nadany iotrzymany raport wraz z nr członkowskim korespondenta należy nadsyłać mailowo na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 31 sierpnia 2020.

Zweryfikowany udział w „Wirtualnym Zjeździe OTC”  zostanie potwierdzony specjalnym Dyplomem przesłanym  elektronicznie.

Zarząd Klubu SP OTC